Send request
Send feedback
| Luminaire | LAMP |
| Product Family | PHILIPS |
| Model | COREPRO |
| Colour Temp. | 2700K |
| System Performance | 2 W |
| Dimmability | not dimmable |
| Length | 43 mm |
| Luminous Flux | 115 |
| CRI | 80 |
| Beam Angle | 320° |
| IP Protection Class | IP20 |
| Diameter | 14 mm |
| Socket | G9 |
| Lifetime | 15 000 |
| Lamp Shape | round |
| Luminaire | LAMP |
| Product Family | PHILIPS |
| Model | COREPRO |
| Colour Temp. | 2700K |
| System Performance | 5 W |
| Dimmability | not dimmable |
| Luminous Flux | 345 |
| CRI | >80 |
| Beam Angle | 36° |
| IP Protection Class | IP20 |
| Lamp | LED 5W |
| Light Emission Area | direct |
| Socket | GU 5,3 |
| Lifetime | 15 000 |
| Lamp Shape | square |
| Luminaire | LAMP |
| Product Family | PHILIPS |
| Model | COREPRO |
| Colour Temp. | 2700K |
| System Performance | 4 W |
| Dimmability | not dimmable |
| Length | 54 mm |
| Luminous Flux | 255 |
| CRI | >80 |
| Beam Angle | 36° |
| IP Protection Class | IP20 |
| Diameter | 50 mm |
| Lamp | LED 3,5W |
| Light Emission Area | direct |
| Socket | gu10 |
| Material | glass |
| Lifetime | 15 000 |
| Lamp Shape | round |